Başkanımızdan Mesaj

Başkanımızdan Mesaj

Başkanımızdan Mesaj


BİZ BİR AİLEYİZ VE AİLE HER ŞEYDİR.


40 senelik esnaf teşkilatında yapmış olduğum görevlerde hiç bir zaman başkanlığını yürüttüğüm; esnaf odamızı ve esnaf kooperatifimizi bir makam, bir mevki, bir koltuk olarak görmedim. Benim için buralar bir yuva esnaflarımızda ailem oldu. Ben bunu Allah'ın bana vermiş olduğu büyük bir lütuf olarak gördüm. 
Siz esnaflarımıza hizmet etmek bu aileyi bir ve beraber tutmak, sizlerin emanetine sahip çıkmak bana Allah' ın emriydi. Ben bunu böyle gördüm, böyle kabul ettim ve ömrüm vefa ettikçe de bu yolda aynı şekilde yürüyeceğim.

Bu teşkilatta sadece kooperatifimiz ve esnaf odamızda değil, teşkilatımızın bir çok organında, görev yaptığım her dönemde ailemi savundum, ailem için çalıştım, ailem için mücadele ettim. Zaman zaman eksiklerim de oldu, derdinize derman olamadığım zamanlarda oldu. Seçim dönemlerinde hakkımda olumsuz sözler söyleyenler de oldu, hatta hakarete varacak sözler, ama ben yine de bu sözleri söyleyenleri kınamadım ve kızmadım çünkü onlarda benim ailemin birer ferdi. Benim bunlara cevap vermeme gerek bile kalmadı, çünkü sizler bana olan güveniniz ve bana olan desteğinizle yıllardır en güzel cevabı veriyorsunuz. Bu yaklaşımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.